Понеділок , 15.04.2024

У Борщеві тракторист за п’яну їзду отримав 34000 грн штрафу

Борщівський районний суд призначив покарання для водія, який повторно впродовж року керував транспортним засобом у стані сп’яніння.

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 2 червня 2023 року у селі Королівка Борщівської територіальної громади.

Близько 17:00 на вулиці Шкільній працівники поліції зупинили водія трактора “Білорус”. Під час спілкування та перевірки документів правоохоронці помітили у керманича явні ознаки алкогольного сп’яніння.

Від проходження огляду на стан сп’яніння на місці зупинки та у медичному закладі тракторист категорично відмовився, чим порушив п. 2.5 Правил дорожнього руху.

Кількома місяцями раніше цей водій уже притягувався до відповідальності за нетверезу їзду. Тому в даному випадку на нього склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне протягом року керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння або під впливом лікарських препаратів).

У судовому засіданні тракторист визнав свою провину та розкаявся у вчиненому.

Заслухавши пояснення та дослідивши матеріали справи, Борщівський районний суд постановив водія трактора “Білорус” визнати винним у вчиненні порушення ч. 2 ст. 130 КУпАП та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 34000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 3 роки.

Читайте також:
Неочікуване воззʼєднання. Іво Бобул та Ліля Сандулеса разом виступлять у Тернополі з великим концертом