П’ятниця , 23.02.2024

У Ласківцях п’яна водійка скутера заїхала в рів і отримала 17000 грн штрафу

Теребовлянський районний суд призначив покарання для водійки, яка керувала транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

дтп скутер

Як зазначається у матеріалах справи, випадок трапився 27 липня 2023 року у селі Ласківці Теребовлянської міської громади. Ввечері, близько 20:20, на вулиці Центральній водійка скутера на обрала безпечної швидкості руху, не впоралася з керуванням та з’їхала у кювет.

У результаті ДТП транспортний засіб отримав механічні ушкодження з матеріальними збитками.

Водійка мала явні ознаки алкогольного сп’яніння. Від проходження огляду на стан сп’яніння на місці аварії та у медичному закладі вона відмовилася.

На порушницю склали два адміністративні протоколи: за ст. 124 КУпАП (спричинення ДТП) і за ч. 1 ст. 130 КУПАП (нетверезе керування транспортним засобом).

У письмових поясненнях до протоколу жінка вказала, що на повороті мала збавити швидкість, однак помилково натиснула на “газ”, збільшила швидкість, не впоралася з керуванням і злетіла у рів. Також вказала, що перед тим як сідати за кермо, вживала алкогольні напої.

У суді обидва протоколи об’єднали в одне провадження. У судовому засіданні жінка визнала свою провину.

Заслухавши пояснення та дослідивши матеріали справи, Теребовлянський районний суд постановив водійку скутера визнати винною у вчиненні порушень ст. 124 і ч. 1 ст. 130 КУпАП та призначив їй покарання у вигляді штрафу у розмірі 17000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 1 рік.

Читайте також:
Застосування баштових кранів