Понеділок , 15.04.2024

У Тернополі хабарник отримав п’ять з половиною років тюрми

На Тернопільщині за отримання хабаря до 5 років 6 місяців  позбавлення волі засуджено посадовця Держпродспоживслужби.

хабарник

Про це сьогодні, 23 лютого, повідомили у прес-службі Тернопільської обласної прокуратури та у прес-службі Тернопільського обласного управління СБУ.

“За публічного обвинувачення прокурорів Тернопільської обласної прокуратури, Тернопільським міськрайонним судом визнано винним в отриманні неправомірної вигоди начальника Управління  фітосанітарної безпеки  Головного управління  Держпродспоживслужби в Тернопільській області (ч. 3 ст. 368 КК України). Йому призначено покарання 5 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією належного йому майна, з позбавленням права обіймати відповідні посади в органах влади та місцевого самоврядування, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій строком на 3 роки”. – йдеться у повідомленні.

Прокурор довів у суді, що начальник структурного підрозділу Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області отримав у підприємця кошти за проходження фітосанітарних процедур імпортованих квітів й ґрунту у зміненому режимі робочого часу, що є необхідним для подальшого проведення фітолабораторних експертиз та митного оформлення ввезеного товару. Після одержання 14 квітня 2021 року 8 400 грн неправомірної вигоди його затримали правоохоронці.

Вирок ще не набрав законної сили.

Читайте також:
Огляд термальних товарів для різних потреб виробництва Energyon