Субота , 20.04.2024

Найбільшу водойму Тернопільщини повернули у комунальну власність

На Тернопільщині прокуратура забезпечила виконання рішення суду щодо земель природно-заповідного фонду площею майже 228 га вартістю 15 млрд грн.

Заложці став

Про це у вівторок, 26 березня, повідомили у прес-службі Тернопільської обласної прокуратури.

“Прокурори Бережанської окружної прокуратури забезпечили виконання рішення суду щодо повернення у комунальну власність земельної ділянки та водного об’єкта вартістю 15 мільярдів гривень в межах гідрологічного заказника місцевого значення, що входить до складу території об’єктів смарагдової мережі Європи “Seretskyi”. – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Господарський суд Тернопільської області задоволив позов Бережанської окружної прокуратури в інтересах держави до комунального підприємства Залозецької селищної ради про розірвання договорів оренди земель водного фонду та водного об’єкта, повернення земельної ділянки площею майже 228 га, з них 183 га – ділянка Залозецького ставу.

Оскільки ставок розміщений в межах гідрологічного заказника та Смарагдової мережі Європи (екологічна мережа територій, важливих для збереження природи), де заборонено рибогосподарську діяльність, а також систематично не сплачувалась орендна плата, прокуратура подала позов з вимогою розірвати договір оренди та повернути територіальній громаді земельну ділянку природно-заповідного фонду.

Як відомо, Залозецький став вважається найбільшою водоймою Тернопільщини.

Читайте також:
Сучасне опалення будинку: популярні системи та яка з них є найкращою