Субота , 27.04.2024

Україна перемогла Ісландію і здобула путівку на Євро-2024

У фіналі плей-офф відбору на Євро-2024 збірна України 26 березня перемогла команду Ісландії з рахунком 2:1.

Михайло Мудрик

У складі нашої команди відзначилися Віктор Циганков (54 хв.) та Михайло Мудрик (84 хв.).

Попри перевагу збірної України, ісландці все ж таки першими зуміли відкрити рахунок – на 30-ій хвилині у їх складі відзначився Гудмундсон, пробивши влучно з дальньої відстані.

Тож підопічним Сергія Реброва, як і у матчі з Боснією, довелося відіграватися.

Українці іще в першому таймі зуміли забити гол і суддя був готовий його зарахувати, але система WAR показала положення поза грою. Тож м’яч, забитий Романом Яремчуком, не зарахували.

Після перерви наша збірна проявила характер, показала хорошу гру і два голи-красені у виконанні Циганкова та Мудрика виглядали цілком логічними. У підсумку 2:1 перемога збірної України і це значить, що влітку наша команда виступить у фінальному турнірі Євро-2024.

На Євро-2024 збірна України гратиме у групі Е – її суперниками будуть Румунія, Словаччина та Бельгія.