Четвер , 25.07.2024

2,9 проміле: у Кременці водій “Мазди” за п’яну їзду отримав 17000 грн штрафу

Кременецький районний суд призначив покарання для водія, який керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

draher

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 24 квітня 2023 року у селі Веселівка Кременецької міської територіальної громади. Близько 14:00, на вулиці Кучері працівники поліції зупинили водія автомобіля “Мазда 6”, який порушував правила дорожнього руху – при зміні напрямку руху керманич не увімкнув покажчик повороту.

Під час спілкування та перевірки документів правоохоронці помітили у керманича явні ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд на стан сп’яніння проводився на місці зупинки транспортного засобу. Результат позитивний – драгер показав 2,91 проміле алкоголю, що майже в 15 разів вище допустимої норми.

На порушника склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння або під впливом лікарських препаратів).

У судовому засіданні адвокат водія просив закрити провадження у справі. Наполягав на тому, що зупинка транспортного засобу буде безпідставною.

Втім, на відеозаписах з нагрудних камер поліцейських було зафіксовано рух автомобіля, водій якого при зміні напрямку руху не увімкнув покажчик повороту, що й стало приводом для зупинки транспортного засобу.

Відтак, дослідивши матеріали справи, Кременецький районний суд постановив водія автомобіля “Мазда 6” визнати винним у вчиненні порушення ч. 1 ст. 130 КУпАП та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 17000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 1 рік.

Читайте також:
У Тернополі обмежують рух транспорту через міст біля “політеху”