Середа , 19.06.2024

2,2 проміле: у Чорткові водій “Опеля” за п’яну їзду отримав 17000 грн штрафу

Чортківський районний суд призначив покарання для водія, який керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

авто алко

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 21 червня 2023 року у місті Чорткові. Близько першої години ночі на вулиці Володимира Великого працівники поліції зупинили водія автомобіля “Опель Астра”.

Під час спілкування та перевірки документів правоохоронці помітили у керманича явні ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд на стан сп’яніння спочатку проводився на місці зупинки транспортного засобу. Драгер показав 2,2 проміле алкоголю, що в 11 разів вище допустимої норми.

Водій з отриманим результатом не погодився і виявив бажання пройти повторний огляд у медичному закладі. Втім, результат повторного огляду теж був позитивний.

На порушника склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння або під впливом лікарських препаратів).

У судове засідання водій “Опеля” не з’явився, хоча про його дату, час та місце проведення був повідомлений належним чином. Тому справу розглянули без присутності особи, яка притягується до відповідальності.

Дослідивши матеріали, Чортківський районний суд постановив водія автомобіля “Опель Астра” визнати винним у вчиненні порушення ч. 1 ст. 130 КУпАП та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 17000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 1 рік.

Читайте також:
Автономний обігрівач для автомобіля – більше комфорту на чотирьох колесах