Неділя , 19.05.2024

2,3 проміле: у Кременці водій “Жигулів” за п’яну їзду отримав 17000 грн штрафу

Кременецький районний суд призначив покарання для водія, який керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

драгер, алкотест

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 13 липня 2023 року у місті Кременці. Близько першої години ночі на вулиці Шевченка працівники поліції зупинили водія автомобіля “ВАЗ 2101” (“Жигулі”, “копійка”).

Чоловік порушував вимоги комендантської години, але не тільки. Під час спілкування та перевірки документів у нього були помітні явні ознаки алкогольного сп’яніння.

Огляд на стан сп’яніння проводився на місці зупинки транспортного засобу. Результат позитивний. Драгер показав 2,33 проміле алкоголю, що майже в 12 разів вище допустимої норми.

На порушника склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння або під впливом лікарських препаратів).

Протокол направили для розгляду у Кременецький районний суд. У судовому засіданні водій “Жигулів” визнав свою провину та розкаявся у вчиненому.

Заслухавши пояснення та дослідивши матеріали справи, Кременецький районний суд постановив водія автомобіля “ВАЗ 2101” визнати винним у вчиненні інкримінованого адміністративного порушення та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 17000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 1 рік.

Читайте також:
Сексуальне насилля під час війни: свідчення останнього століття