Середа , 19.06.2024

2,5 проміле: у Тернополі водій KIA за п’яну їзду отримав 17000 грн штрафу

Тернопільський міськрайонний суд призначив покарання для водія, який керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

draher

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 24 вересня 2023 року у місті Тернополі. Близько 15:50 на проспекті Бандери патрульні поліцейські зупинили водія автомобіля “KIA PICANTO”.

Причиною зупинки стало створення аварійної ситуації та конфлікт на дорозі із водієм автомобіля “BMW X3”.

Під час спілкування та перевірки документів правоохоронці помітили у керманича явні ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд на стан сп’яніння проводився на місці зупинки транспортного засобу. Драгер показав 2,58 проміле алкоголю, що майже в 13 разів вище допустимої норми.

Водій з отриманим результатом погодився, від можливості проходження повторного огляду у медичному закладі відмовився.

На порушника склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння або під впливом лікарських препаратів).

Протокол направили для розгляду у Тернопільський міськрайонний суд. У судове засідання водій КІА не з’явився, хоча був належним чином повідомлений про його дату, час та місце проведення. Тому справу розглянули без присутності особи, яка притягується до відповідальності.

Дослідивши матеріали, суддя Тернопільського міськрайонного суд постановив водія автомобіля “KIA PICANTO” визнати винним у вчиненні порушення ч. 1 ст. 130 КУпАП та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 17000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 1 рік.

Читайте також:
У Борщеві водій “Ніссану” за п’яну їзду отримав 51000 грн штрафу