Неділя , 26.05.2024

Тінейджерка GEREGA випустила новини трек «alibi» (ВІДЕО)

Представниця українського поп-року, тінейджерка GEREGA презентує новий трек «alibi». Юна авторка та виконавиця експериментує зі звучанням і називає цей трек новим етапом у творчості.

Герега

Творчість GEREGA, попри юний вік, сповнена сенсами. Як говорить сама співачка, їй цікаво транслювати через пісню те, що змусить слухачів задуматися над тим чи іншим.

Відео: https://youtu.be/DEs1mu1hVoA?si=L5tGEz4-Lt2N08nO

«Я розумію, що з роками моя музика буде змінюватися. Але наразі «alibi» – це те звучання, в якому я хочу працювати найближчим часом. Це можна назвати новою сторінкою проєкту GEREGA. Пісня, яка так просто прийшла в моє серце», – зазначила співачка.

Окрім того, GEREGA було важливо, аби у пісні «alibi» звучали саме живі інструменти. Тому разом з музикантами було витрачено немало часу на запис. Над аранжування треку працював представник України на Євробаченні-2005, фронтмен гурту GREENJOLLY Роман Калин.

«Слово «алібі» несе для мене певне значення та меседж. Це про непричетність. І його можна використовувати у різних життєвих ситуаціях. Мені було принципово випустити пісню з цим словом, обіграти правильно. Я створила, мабуть, п’ять текстів з цим ключовим словом. Але тільки один з них, написаний за 10 хвилин, ліг у канву. Це звернення до самої себе, забути та рухатися далі», – підкреслила GEREGA.

Слухати «alibi» на стрімінгах: https://e-muzyka.link/GeregaAlibi

Читайте також:
Молодь Тернопільщини запрошують на мандрівний табір “Стежками князів Острозьких”