Середа , 19.06.2024

У Тернополі проведуть змагання з повітряних полотен

Вже зовсім скоро, 1 червня, в кінотеатрі Довженка, за адресою: вул. Злуки, 45, відбудеться яскрава спортивна подія в місті Тернопіль – змагання з повітряної гімнастики, яка обʼєднає найкращих гімнастів “VenStudio”.

повітряна гімнастика

Організатори запрошують не тільки учасників а і відвідувачів, які зможуть насолодитися вражаючими виступами, під час яких дорослі учасники демонструватимуть неймовірну грацію, пластичність свого тіла а молодші учасники вас зачарують своєю милістю та майстерністю яку набули під час занять у студії.

“Змагання з повітряної гімнастики – це не лише спортивне суперництво, це перша сходинка успішного спортивного майбутнього та справжнє мистецтво, де висота та простір дозволяє виконувати захоплюючі комбінації та елементи акробатики. 

Для спортсменів це чудова нагода щоб самовдосконалити себе, стати більш впевненішим та отримати велику дозу позитивних емоцій”, – ділиться своїм досвідом засновник та керівник “VenStudio” Ярослав Венцко.

Не пропустіть цю неймовірну подію, від якої вам буде важко відірвати погляд!

Організатори запрошують усіх бажаючих, приєднатися та стати свідками неймовірної події, яка назавжди залишитися в ваших спогадах. 

А тих хто закохається в цей вид мистецтва та захоче спробувати себе в ньому, “VenStudio” буде щиро рада допомогти вам зробити перший крок! Не важливо яка у вас стать, вік та фізична підготовка, важливим є ваша мотивація! Зали “VenStudio” діють у трьох мікрорайонах Тернополя – на “Дружбі”, в центрі та масиві “Сонячний”.

Читайте також:
KALUSH та Balsam випустили новий хіт – “Розбуди мене”