Субота , 20.07.2024

Міська рада Тернополя щомісяця виплачує кошти ветеранам-інвалідам першої та другої групи російсько-української війни

У Тернополі триває комплексна програма фінансової підтримки наших Героїв. Зокрема всі інваліди війни 1 та ІІ групи, отримують щомісяця по 3 000 гривень.

допомога військовим

Програмою «Обороноздатності» на 2024 рік передбачено соціальна підтримка військовослужбовців, які стали особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення та  заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України відповідно до  п. 11 ч.2 ст. 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».  Всі вони отримують щомісячну грошову допомогу у розмірі 3000 грн.

Пряма мова мера

«У Тернополі триває комплексна програма фінансової підтримки наших Героїв. Зокрема всі інваліди війни 1 та ІІ групи, отримують щомісяця по 3 000 гривень. Варто зауважити, що ці виплати не залежать від виплат, які йдуть інвалідам з державного бюджету. Таким чином, Тернопільська громада віддає шану нашим Героям, які віддали за нашу свободу найцінніше – своє здоров’я», – заявив Сергій Надал.

Нагадаємо

Також одноразову грошову допомогу у сумі 10 000 грн на лікування (реабілітацію) зможуть отримати тернопільські військовослужбовці, які беруть чи брали участь у бойових діях.

Порядок отримання щомісячної грошової допомоги військовослужбовцям, які стали особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в АТО, у здійснення заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України

Перелік документів

1.Заява на імʼя начальника управління.

2.Копія паспорта громадянина України.

3.Копія реєстраційного номера облікової картки платника податків.

4.Копія посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни.

5.Номер особистого рахунку, відкритого в банківській установі.

Куди звертатись

Особисто заявником, законним представником до управління соціальної політики за адресою: м.Тернопіль, вул. Миколи Лисенка,8

Телефон для консультацій управління соціальної політики (067)2035906

Читайте також:
Міська рада Тернополя купує знову 250 бойових FPV дронів для фронту