Субота , 20.07.2024

Сольний альбом від KALUSH «Для душі»: музика, яка виходить за рамки хіт-парадів

Альбом «Для душі» від KALUSH пропонує слухачам зануритися у глибину емоцій та особистих переживань фронтмена.

Цей альбом не є спробою створити хіти для радіо чи музичних чартів. Це пул пісень, які втілюють душевний стан та власне бачення музики Олега Псюка.

Фокус-треком альбому стала пісня “Тебе не попустить”. За словами фронтмена, трек описує наступний спосіб мислення: “Якщо я цього не маю, то і ти не можеш мати”. Псюк пояснює: “Заздрість – це деструктивна енергія, яка не може призвести до чогось хорошого. Якщо ви негативно ставитеся до успіху інших, значить, ви цього собі теж не хочете і не отримаєте. А якщо екстраполювати цю енергію на реальні дії, то можна зрозуміти, що будь-яка «неможлива» ціль – можлива”. 

Альбом «Для душі» – це своєрідне віддзеркалення такої філософії. Кожна пісня – це можливість зануритися у світ, де немає місця заздрощам, а є тільки справжні емоції та особисті переживання.

“Назва альбому повністю описує те, що всередині. Це чисто пісні, які мені подобаються. Деякі з них абсолютно антихітові й не можуть бути в чартах в наші дні. І саме тому вам варто їх послухати. Бо це щось нове, від мене особисто”, – коментує альбом фронтмен гурту KALUSH.

Альбом «Для душі» вже доступний для прослуховування на всіх музичних платформах

Читайте також:
Гурт MAZEPA презентує дебютний альбом «Кожен сам собі рішає»