Субота , 20.07.2024

У Тернополі водійка автомобіля “Хюндай” за п’яну їзду отримала 34000 грн штрафу

Тернопільський міськрайонний суд призначив покарання для водійки, яка повторно протягом року керувала автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

жінка за кермом

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 30 вересня 2023 року у селі Підгородне, що поблизу Тернополя. Ввечері, близько 17:40, патрульні поліцейські зупинили водійку автомобіля “Hyundai H1”.

Під час спілкування та перевірки документів правоохоронці помітили у кермувальниці явні ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд на стан сп’яніння проводився на місці зупинки транспортного засобу. Результат виявився позитивний – драгер показав 0,77 проміле алкоголю, що майже в 4 рази вище допустимої норми.

Кількома місяцями раніше ця жінка уже притягувалася до відповідальності за нетверезу їзду. Тому в даному випадку на неї склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне впродовж року керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння або під впливом лікарських препаратів).

Протокол направили на розгляд у Тернопільський міськрайонний суд. У судовому засіданні жінка спочатку заявила, що не визнає себе винною у вчиненні інкримінованого адміністративного порушення. Втім, після перегляду відеозапису з нагрудної камери поліцейського змінила свою позицію та визнала себе винуватою у вчиненні порушення.

Дослідивши матеріали справи, суддя Тернопільського міськрайонного суду постановила водійку автомобіля “Hyundai H1” визнати винною у вчиненні порушення ч. 2 ст. 130 КУпАП та призначила їй покарання у вигляді штрафу у розмірі 34000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 3 роки.

Читайте також:
У Тернополі у двох аваріях травмувалися двоє людей