Неділя , 14.07.2024

Магазин «Околоремонта» пропонує якісні лакофарбові матеріали в асортименті

У нашому житті та трудовій діяльності лакофарбові матеріали використовуються часто.

Вони необхідні для захисту поверхонь від зовнішніх впливів, а також для надання естетичного вигляду виробам та спорудам. Купити в Україні лакофарбові матеріали пропонує магазин «Околоремонта», де ви також можете придбати будь-які інші будівельні матеріали.

Переваги застосування лакофарбових матеріалів від магазину «Околоремонта»

Основне призначення будь-якого лакофарбового матеріалу — це захист поверхні, що покривається від шкідливого впливу на неї:

 • корозії,
 • вологи,
 • ультрафіолетових променів,
 • механічні пошкодження.

Покриття поверхні захисним шаром, залежно від типу лакофарбового матеріалу, сприяє якісному покращенню характеристик та властивостей виробу:

 • покращує його зовнішній вигляд;
 • продовжує термін експлуатації;
 • створює декоративні ефекти.

Вибрати оптимальний варіант для конкретного сценарію можна швидко та легко — лакофарбові матеріали в магазині «Околоремонта» різноманітні за складом та призначенням.

Асортимент лакофарбових матеріалів в «Околоремонта»

У нас ви знайдете різні матеріали для ремонтних та будівельних робіт, у тому числі й широкий асортимент лакофарбових матеріалів:

Фарба

Це основний вид лакофарбових матеріалів, він служить для захисту та декорування різних поверхонь. Пропонована в різних відтінках, фарба легко наноситься, швидко висихає і має гарну адгезію, тому широко використовується.

Фасадна фарба

Для зовнішніх робіт найкращим вибором буде фасадна фарба, оскільки вона:

 • стійка до атмосферних впливів (ультрафіолет, дощ, температурні коливання);
 • запобігає руйнуванню фасадів;
 • має вологозахисні властивості;
 • забезпечує довгостроковий захист.

Емаль

Застосовується емаль для покриття металу та дерева, інших матеріалів, захищаючи їх від корозії та механічних пошкоджень. Це склад на основі синтетичних смол, що утворює міцне і гладке покриття з блиском.

Лак

Акрилові, поліуретанові та алкідні лаки утворюють прозору або напівпрозору плівку на дерев’яних та металевих поверхнях, підкреслюючи текстуру дерева, захищаючи його від вологи та пошкоджень. Вибір конкретного типу лаку слід робити з урахуванням особливостей його експлуатації.

Грунтовка та ґрунт-емаль

Грунтовка покращує адгезію та рівномірність нанесення фарби, знижуючи її витрату, а ґрунт-емаль поєднує властивості грунтовки та емалі, спрощуючи фарбування та захищаючи від корозії.

Морилка та барвники

Якщо Ви бажаєте підкреслити красу текстури дерев’яної поверхні. Пропонуємо вибрати морилку для фарбування деревини — вона підкреслить текстуру і створить стійке покриття. Барвники надають лакофарбовим матеріалам потрібний відтінок, забезпечуючи рівномірний колір та довговічність покриття. Також у нашому магазині ви можете придбати й інші лакофарбові матеріали:

 1. Біозахист — необхідний для захисту деревини від грибків, плісняви ​​та комах, продовжує термін служби виробів.
 2. Розчинники — органічні та на водній основі, вони дозволяють розбавляти лакофарбові матеріали до потрібної консистенції та очищають інструменти.
 3. Аерозольна фарба — зручна в застосуванні, швидко висихає і рівномірно наноситься, підходить для різних матеріалів.
 4. Фарбу художню — дозволяє фарбувати вироби у яскраві кольори та отримувати різноманітні ефекти, використовується для створення картин та декоративних робіт.
 5. Автомобільну фарбу — розрізняють кілька видів автомобільної фарби:
 • акрилову,
 • алкідну,
 • поліуретанову.
 1. Вона стійка до механічних пошкоджень, ультрафіолету та хімічних речовин.

Купити лакофарбові матеріали з доставленням у Києві, Дніпрі, Одесі та в інші міста України можна на сайті будівельних матеріалів в онлайн магазині «Околоремонта». Якщо ви маєте складнощі у виборі відповідного лакофарбового матеріалу, фахівці нашого магазину нададуть консультаційні послуги та допоможуть вам зробити правильний вибір.