Неділя , 14.07.2024

У Тернополі водій “Ніссану” за п’яну їзду отримав 34000 грн штрафу

Тернопільський міськрайонний суд призначив покарання для водія, який повторно протягом року керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 5 грудня 2023 року у місті Тернополі. Ввечері, близько 23:00, на вулиці Галицькій патрульні поліцейські зупинили водія автомобіля “Nissan Almera”.

Під час спілкування та перевірки документів правоохоронці помітили у керманича явні ознаки алкогольного сп’яніння: запах спиртного з рота, порушення мови та порушення координації рухів.

Від проходження огляду на стан сп’яніння водій на місці зупинки та у медичному закладі відмовився в установленому законом порядку, чим порушив п. 2.5 Правил дорожнього руху.

Кількома місцями раніше цей водій уже притягувався до відповідальності за нетверезу їзду. Тому в даному випадку на нього склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне протягом року керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння).

А також на нього склали протокол за ч. 5 ст. 126 КУпАП (повторне протягом року керування транспортним засобом особою, яка не має посвідчення водія відповідної категорії).

У суді обидва протоколи об’єднали в одне провадження. У судове засідання водій “Ніссану” не з’явився, тому справу розглянули без його присутності.

Дослідивши матеріали, Тернопільський міськрайонний суд постановив водія автомобіля “Nissan Almera” визнати винним у вчиненні інкримінованих адміністративних порушень та призначив йому покарання у межах ч. 2 ст. 130 КУпАП – штрафу у розмірі 34000 гривень.

Читайте також:
У Тернополі у парку водій самоката травмував велосипедистку