У Тернополі водій “Шевроле” за нетверезу їзду отримав 34000 грн штрафу

Тернопільський міськрайонний суд призначив покарання для водія, який повторно впродовж року керував автомобілем у стані сп’яніння.

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 6 листопада 2024 року у селі Петриків, що поблизу Тернополя.

Близько першої години ночі на вулиці Шептицького працівники поліції зупинили водія автомобіля “Chevrolet Lacetti”.

Під час спілкування та перевірки документів правоохоронці помітили у керманича явні ознаки наркотичного сп’яніння – порушення координації рухів, порушення мови, підвищена жвавість, поведінка, що не відповідає обстановці.

Від проходження огляду на стан наркотичного сп’яніння у встановленому законом порядку водій відмовився, чим порушив п. 2.5 Правил дорожнього руху.

Кількома місяцями раніше цей чоловік уже притягувався до відповідальності за нетверезу їзду. Тому в даному випадку на нього склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне протягом року керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння або під впливом лікарських препаратів).

Протокол направили для розгляду у Тернопільський міськрайонний суд. У судові засідання водій “Шевроле” двічі не з’явився, тому справу розглянули без його присутності.

Дослідивши матеріали, суддя Тернопільського міськрайонного суду постановив водія автомобіля “Chevrolet Lacetti” визнати винним у вчиненні порушення ч. 2 ст. 130 КУпАП та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 34000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 3 роки.

Читайте також:
У Тернополі водій “Рено” збив чоловіка на пішохідному переході