На Теребовлянщині зловмисник вкрав у жінки мотоцикл

У рамках статті 208 Кримінального процесуального кодексу України поліцейські затримали раніше неодноразово судимого тернополянина.

Зловмисник під приводом купівлі вчинив незаконне заволодіння транспортним засобом.

Про це сьогодні, 8 липня, повідомили у прес-службі Головного управління Національної поліції в Тернопільській області.

На лінію 102 звернулася жителька Микулинецької громади про те, що чоловік, котрий приїхав, щоб купити у неї мотоцикл, не розрахувався за товар, а заволодів ним. Поліцейські миттєво відреагували на звернення потерпілої і за короткий термін встановили особу викрадача та затримали його.

Оголошення про продаж двоколісника було розміщено в інтернеті. Покупець знайшовся. Домовилися про зустріч. Коли прийшлося до розрахунку, чоловік пішов до одного банкомата, до іншого, але, як пояснив, такої великої суми, а це в майже 130 тисяч гривень, зняти не зміг. Запропонував здійснити переказ на картку. Минуло декілька хвилин, покупець поїхав, бо начебто дуже поспішав, а гроші не надійшли. Тоді потерпіла звернулася до поліції.

Фігуранта затримали. Ним виявився раніше неодноразово судимий за майнові злочини 44-річний тернополянин. Вирішується питання про оголошення йому підозри за частиною 2 статті 289 Кримінального кодексу України – незаконне заволодіння транспортним засобом. Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі.

Досудове розслідування проводять слідчі відділення поліції №3 міста Теребовлі.

Читайте також:
Поблизу Заліщиків зіткнулися “Опель” і “Лада”. Є травмовані