Тернопільський міськрайонний суд призначив покарання для водія, який повторно впродовж року керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.
Як зазначається у матеріалах справи, порушення було виявлено 5 червня 2025 року у місті Тернополі. Близько опівночі на вулиці Степана Будного патрульні поліцейські зупинили водія автомобіля “Сітроен С3”.
Під час спілкування та перевірки документів правоохоронці помітили у керманича явні ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд на стан сп’яніння проводився на місці зупинки транспортного засобу. Результат тесту виявився позитивний – драгер показав 3,52 проміле алкоголю, що майже в 18 разів вище допустимої норми.
Кількома місяцями раніше цей чоловік уже притягувався до відповідальності за нетверезу їзду. Тому в даному випадку на нього склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне протягом року керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння або під впливом лікарських препаратів).
Протокол направили для розгляду у Тернопільський міськрайонний суд. У судовому засіданні чоловік, який притягувався до відповідальності, визнав свою провину та розкаявся у вчиненому.
Дослідивши матеріали справи, суддя Тернопільського міськрайонного суду постановив водія автомобіля “Сітроен С3” визнати винним у вчиненні порушення ч. 2 ст. 130 КУпАП та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 34000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 3 роки.
Читайте також:
У Бережанах під час пожежі загинув 73-річний чоловік