Інвалідність за хабарі: у Тернополі оголосили підозру чотирьом медикам

Фігурантам інкриміновано частину 3 статті 368 Кримінального кодексу України – вимагання та отримання неправомірної вигоди.

Слідчі Головного управління та Тернопільського районного управління поліції спільно зі співробітниками УСБУ в одному з лікувальних закладів обласного центру викрили групу лікарів серед яких голова експертної команди з оцінювання повсякденного функціонування особи, які організували схему надання групи інвалідності за грошову винагороду. Встановлено, що за 47 тисяч гривень та дві тисячі доларів медики обіцяли посприяти у виготовленні військовозобов’язаному громадянину необхідні медичні документи для встановлення 3-ї групи інвалідності.

Як інформують у прес-службі поліції Тернопільщини, під час проведених обшуків у службових кабінетах фігурантів та за місцем їх проживання вилучено грошові кошти в розмірі 75600 доларів та 73350 євро.

Усім чотирьом оголошено підозри у вчиненні злочину, передбаченого частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України – вимагання та отримання неправомірної вигоди. Санкція інкримінованої статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво у даному кримінальному провадженні здійснює Тернопільська окружна прокуратура.

Читайте також:
У Тернополі водій “Фольксвагена” за нетверезу їзду отримав 51000 грн штрафу