Медики розповіли, які симптоми спостерігаються у хворих на коронавірус тернополян

Медики розповіли, які симптоми спостерігаються у хворих на коронавірус тернополян

Шістнадцять інфікованих коронавірусом пацієнтів наразі перебуває у лікувальних закладах Тернополя. За словами лікарів, у більшості з них пневмонії та підвищена температура тіла.

МОЗ підготувало рекомендації щодо запуску автотранспорту після карантину

МОЗ підготувало рекомендації щодо запуску автотранспорту після карантину

У Міністерстві охорони здоров’я підготували проект рекомендацій для працівників громадського автотранспорту щодо відновлення перевезень під час ІІ та ІІІ етапів виходу з карантину.

Прокрутка до верху