Медики розповіли, які симптоми спостерігаються у хворих на коронавірус тернополян
Шістнадцять інфікованих коронавірусом пацієнтів наразі перебуває у лікувальних закладах Тернополя. За словами лікарів, у більшості з них пневмонії та підвищена температура тіла.









