“Якщо ви не заробляєте від 500$, то в Америці вам робити нічого”, – тернополянин про життя в США (ФОТО)
Часто про Сполучені Штати Америки кажуть, як про країну з необмеженими можливостями, де можна почуватися вільно, особливо в сенсі платоспроможності. Однак, якою ціною дістаються ці привілеї і як насправді живеться емігрантам з України? Днями фотограф з Тернополя, блогер Олег Балюк провів онлайн-трансляцію інтерв`ю із земляком та колегою Дмитром Абдушиним. Розмова відбулася в Нью-Йорку, де зараз і перебувають тернополяни.









