У Тернополі тракторист за вживання алкоголю після ДТП отримав 34000 грн штрафу
Тернопільський міськрайонний суд призначив покарання для водія, який вживав алкогольні напої після дорожньо-транспортної пригоди за його участі.
Тернопільський міськрайонний суд призначив покарання для водія, який вживав алкогольні напої після дорожньо-транспортної пригоди за його участі.
Поліцейські Тернополя оперативно встановили особу водія, який скоїв дорожньо-транспортну пригоду з потерпілими та залишив місце події.
Тернопільський міськрайонний суд призначив покарання для водія, який у стані алкогольного сп’яніння скоїв дорожньо-транспортну пригоду.
На вулиці Поліській у Тернополі у дорожньо-транспортну пригоду потрапив мотоцикліст. Аварія трапилася 3 червня близько 19:40 на стоянці.
З переломом ноги 2 червня до лікарні бригада екстреної медичної допомоги госпіталізувала жительку Тернополя, 1952 року народження.
Дорожньо-транспортна пригода з потерпілими трапилася у вівторок, 2 червня, на Теребовлянщині.
Керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння розслідують слідчі Зборівського відділення поліції.
Дорожньо-транспортна пригода з потерпілим трапилася у четвер, 28 травня, близько 19:00, у місті Тернополі у дворі на вулиці Коновальця.
Про аварію з потерпілими надійшла інформація до Тернопільського райвідділу поліції від диспетчера лінії “112”.
З тілесними ушкодженнями до лікарні бригада екстреної медичної допомоги госпіталізувала тернополянку 1974 року народження.