У Тернополі водійка автомобіля “Хюндай” за п’яну їзду отримала 51000 грн штрафу

У Тернополі водійка автомобіля “Хюндай” за п’яну їзду отримала 51000 грн штрафу

Тернопільський міськрайонний суд призначив покарання для водійки, яка втретє впродовж року керувала автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.