Жителька Тернопільщини спочатку отримала субсидію, а потім – кримінальну справу
Більше дванадцяти тисяч гривень збитків спричинила державі жителька Теребовлянського району. Жінка приховала інформацію, заповнюючи декларацію про доходи.
Більше дванадцяти тисяч гривень збитків спричинила державі жителька Теребовлянського району. Жінка приховала інформацію, заповнюючи декларацію про доходи.
Впродовж тижня у Тернополі двоє школярів посеред білого дня на безлюдній вулиці стали жертвами грабіжника, який поцупив у них мобільні телефони.
Крадіжкою грошей та мобільного закінчилося розпивання алкоголю зі своїм знайомим для 33-річного тернополянина.
Співробітники Тернопільського відділу поліції оперативно відреагували на повідомлення про злочин і допомогли потерпілому не лише повернути крадене майно, а й затримали групу крадіїв.
Причетними до махінацій з бюджетними коштами виявилися посадовець управління капітального будівництва ОДА та керівник приватного підприємства, яке здійснювало реконструкцію.
Дорожньо-транспортна пригода трапилась на “Сонячному” масиві поблизу старого “Сільпо”. “Копи” наздоганяли автомобіль, який порушив правила дорожнього руху і самі в’їхали у зустрічну автівку. Як з’ясувалось пізніше, патрульні переслідували колишнього правоохоронця.
13 000 гривень та спортивний велосипед марки “CINETIC” викрали невідомі у подружжя з села Чистилів Тернопільського району. Про крадіжку грошей вони заявили 18 лютого, а от двоколісний транспортний засіб щез в ніч з 27 на 28 лютого.
Крадіжку чужого майна інкримінують збаразькі правоохоронці мешканцю села Бутин. 38-річний чоловік викрав з підсобного приміщення односельчанина 8 рулонів металевої сітки.
Правоохоронці просять всіх небайдужих тернополян допомогти розшукати пару зловмисників. Чоловік та жінка накинулися з кулаками на жителя Великих Гаїв та відібрали в нього всі гроші.
Раніше судимому громадянину обрали безальтернативний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без визначення суми застави.