На Тернопільщині банда викрала 15 осіб начебто для лікування їх від алкоголізму та наркоманії
Організована група, що незаконно позбавила волі 15 осіб, постане перед судом
Організована група, що незаконно позбавила волі 15 осіб, постане перед судом
Справу щодо організованої злочинної групи, яка займалася сутенерством та наданням сексуальних послуг, 22 березня слідчі передали до суду. Ще на початку січня слідче управління спільно з відділом по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми в Тернопільській області, викрили групу осіб, причетних до секс-індустрії.
Подія сталася 16 березня близько другої години ночі у Тернополі на вулиці Мазепи. Пасажир, якого зі Львова привіз приватний таксист, скоїв розбійний напад на останнього. Зі слів потерпілого, зловмисник пригрозив йому ножем, забрав понад дві з половиною тисячі гривень і втік.
Краде все, що бачить – це про 62-річного жителя Бучацького району.
Два роки отримувала пенсію померлого тернополянина 58-річна листоноша з обласного центру. Жінка шляхом обману забирала неналежні їй гроші щоразу підробляючи підпис отримувача.
Жертвами митного афериста стало 111 осіб з 4 областей. Сума заподіяних збитків потерпілим становить понад 7,5 мільйонів гривень.
Засудили чоловіка за неправдиве повідомлення про злочин.
На Тернопільщині хулігани, що переслідували і побили пенсіонера, постануть перед судом.
У Тернополі з офісу на вул. Чумацькій злодії викрали сейф з документами та великою сумою грошей. Інцидент трапився в ніч на 6 березня.
Мешканця Тернопільщини засуджено за посягання на територіальну цілісність і недоторканість України.