Житель Тернопільщини за кожну завербовану повію отримував по 500 доларів
На Тернопільщині торговець людьми постане перед судом
На Тернопільщині торговець людьми постане перед судом
Правоохоронці Тернопільського міського відділу поліції розшукали підозрюваного, який напередодні повідомив про замінування території біля однієї з церков міста.
Чиновник з облдержадміністрації, який приймав обладнання та підписував акт прийому-передачі медобладнання для Перинатального центру «Мати і дитина» у 2012 році і провтикав частину, кримінальної відповідальності не понесе.
Майна на суму тридцять тисяч гривень викрали невідомі з салонів автівок в обласному центрі впродовж однієї доби.
Тримання під вартою із правом внесення застави – таку міру запобіжного заходу суд обрав двом підозрюваним, які займалися торгівлею людьми.
За фактом знущання над собакою правоохоронці відкрили кримінальне провадження.
Колегія суддів Апеляційного суду Тернопільської області залишила без задоволення апеляційну скаргу засудженого Михайла Л. наухвалу Чортківського районного суду від 7 листопада 2017 року.
Кримінальні провадження одразу за трьома статтями Кримінального кодексу слідчі Шумського відділення поліції розпочали щодо 23-річного жителя села Бірки. Молодик нестиме відповідальність за знущання над рідними, завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину та неправдиве показання.
Пенсіонер з Кременецького району спершу грозився зарубати зятя, а потім, коли приїхала слідчо-оперативна група, дав по шиї слідчій. Тепер понесе відповідальність — суд дав йому три роки умовно.
Виламана серцевина вхідних дверей, перевернута квартира – такий розгардіяж – наслідки роботи злодія, який проник до помешкання на вулиці Золотогірський.