Середа , 20.01.2021

Першу в Україні 3D книгу про Героїв Небесної сотні презентували у Тернополі

Книгу у форматі 3D  «Небесна Сотня: Історія Нескорених» презентували у Тернополі 17 вересня. У виданні зібрані живі історії про усіх шість Героїв Небесної сотні Тернопільщини. Автори та реалізатори проекту –  Ірина Кучерява та Віталій Дембіцький.

книга-Небесна-сотня1Вся робоча група, це близько 20 людей, працювала над книгою на волонтерських засадах, повідомили у прес-службі Тернопільської ОДА.

Робота тривала майже рік. Видання уже в продажі у книгарнях України. Усі виручені кошти підуть на  спорудження  у Тернополі пам’ятника Героям Небесної сотні.

Голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна долучився до фінансування видавництва цієї книги.

«Завдання митця – увіковічнити Героїв та їхні подвиги. Автори проекту зробили це у креативний спосіб. Книга містить історії про шість Героїв Небесної Сотні – хлопців з Тернопільщини. Сторінки ілюстровані 3D фото, що дозволяють нам ще глибше задуматись над подіями, які свідчать про незламність української нації. Цей проект має подвійний ефект, адже кошти підуть на спорудження постаменту Героям. Вшанування їхньої пам’яті – це наш обов’язок, Герої мають жити у наших серцях та серцях наступних поколінь».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*