Четвер , 28.03.2024

ФК “Тернопіль” у матчі із “Шахтарем” протримався тільки перший тайм

У першому матчі 1/8 фіналу Кубка України із донецьким “Шахтарем” ФК “Тернопіль” поступився із рахунком 5:0.

шахтарДостойно із грандом українського футболу тернополяни зіграли тільки перший тайм, пропустивши один м’яч – у донеччан відзначився Малишев.

У другому таймі, як часто кажуть, ФК “Тернопіль” просто посипався.
Відразу ж перша атака гірників увінчалася успіхів – гол забив бразилець Бернард.

Згодом той же Бернард забив красень-гол зі штрафного, а потім Борячук та Коваленко довели рахунок до 5:0.

Розгромна поразка тернополян і це при тому, що воротар муніципалів потягнув кілька хороших ударів від гірників і при тому, що “Шахтар” виступав другим складом.

Але, незважаючи на розгромний результат, тернопільські вболівальники палко вболівали за свою команду до останньої хвилини матчу. Впродовж гри на переповненому стадіоні кілька разів підіймали хвилю і виконували гімн України.

Кажуть, що Мірча Луческу під кінець матчу був в шоці. Не від гри ФК “Тернополя”, не від гри своїх підопічних, а від вірних своїй команді тернопільських уболівальників.

Не виключено, що “Шахтар” іще зіграє у Тернополі бодай один матч чемпіонату України.

2015-16. Кубок України. Плей-офф. 1/8 фіналу.

“Тернопіль” – “Шахтар” 0:5 (0:1)
Голи: Малишев, 34 (0:1); Бернард, 47 (0:2); Бернард, 60 (0:3); Борячук, 76 (0:4); Коваленко Вік., 77 (0:5)

“Тернопіль”: Чернобай; Атласюк; Клекот; Курило; Гаврилюк Р.; Кондзьолка; Полянчук (Капелян, 46); Соколовський Ю.; Сороцький; Кривий Т.; Богданов В. (Чорний В., 60)
“Шахтар”: Сарнавський; Матвієнко Н.; Кобін; Ордець; Ісмаілі; Малишев (Степаненко, 61); Коваленко Вік.; Бернард; Едуардо (Борячук, 65); Дентіньо (Коробенко, 71); Зубков

Попередження: Курило, 45; Капелян, 66; Атласюк, 90 – Кобін, 71; Ордець, 86