Четвер , 28.03.2024

Донецький “Шахтар” знову програв у Лізі Чемпіонів (ВІДЕО)

Донецький “Шахтар” зазнав другої поразки поспіль у груповому етапі Ліги Чемпіонів.

шахтар11Вчора на “Львів-Арені” гірники приймали французький “Парі Сен-Жермен” і поступилися з рахунком 0:3.

Команда Мірчі Луческу програла насамперед боротьбу на другому поверсі, що й відобразилося на результаті.

На 7-ій хвилині матчу Ор’є після подачі з флангу ударом головою відкрив рахунок.

Донеччани спробували вирівняти гру, однак на 23-ій хвилині подача з кутового завершилася взяттям воріт. У французів відзначився Давід Луїс.

У другому таймі “Шахтар” перехопив ініціатив, мав кілька хороших моментів, але на завершальній стадії атак бракувало точності.

Натомість одна з нечисленних у другому таймі атак французів завершилася взяттям воріт.

На 90-ій хвилині відзначився Златан Ібрагімовіч – 0:3.

В іншому матчі групи А мадридський “Реал” в гостях обіграв швецький “Мальме” з рахунком 2:0.

Таким чином після двох турів “Реал” і ПСЖ мають по 6 очок. “Шахтар” і “Мальме” – 0.

Свій наступний поєдинок гірники зіграють в гостях проти “Мальме”.