П’ятниця , 26.04.2024

Київське “Динамо” перемогло португальців у Лізі Чемпіонів (ВІДЕО)

“Динамо” провело свій найкращий матч у сезоні.

динамо2Підопічні Сергія Реброва ввечері, 24 листопада, грали в гостях проти португальського “Порту” і перемогли з рахунком 2:0.

Кияни забили по одному м’ячу у кожному таймі. Плюс ще кілька моментів у кожному таймі так і залишили моментами, не реалізувавши їх.

На 35-ій хвилині Ярмоленко реалізував пенальті. На 64-ій Гонсалес подвоїв рахунок.

Після цієї неймовірної перемоги тепер у киян чудові шанси на вихід із групи у плей-офф Ліги Чемпіонів.

Достатньо в останньому матчі вдома перемогти ізраїльський “Маккабі”.

А долю другої путівки в особистому двобої вирішуватимуть між собою “Челсі” та “Порту”. Навіть якщо вони зіграють в нічию, все одно одна з команд цієї пари отримає третє місце і гратиме навесні у Лізі Європи.

Наразі ж турнірне становище у групі G таке: “Челсі” і “Порту” мають по 10 очок, “Динамо” – 8 очок і “Маккабі” – 0.