Вівторок , 24.11.2020

Львівські “тітушки” розповіли поліції, що приїхали до Тернополя на роботу

Повідомлення про конфліктну ситуацію на вулиці Микулинецька, 116 надійшло до Тернопільського відділу поліції 26 січня о 8:30 від диспетчера охоронної фірми.

титушки-тернопильДля забезпечення охорони громадського порядку  виїхали працівники поліції, інформують у секторі комунікацій головного управління Національної поліції у Тернопільській області.

З’ясувалося, що понад  30 осіб зайшли на територію житлово-будівельного кооперативу та спровокували словесний конфлікт з працівниками охоронної фірми. На місці події невідомі відмовилися надати правоохоронцям свої документи для перевірки.

Поліцейські не допустили порушення правопорядку. Для з’ясування деталей суперечки усіх учасників інциденту запросили проїхати в приміщення Тернопільського відділення поліції.

Правоохоронці встановили особи 32-ох чоловіків – це мешканці Львівщини та Чернівеччини, 1988 – 1995 років народження. За даними поліції, один із них – 20-річний львів’янин у 2014 році вчинив кримінальне правопорушення. На даний час львівські слідчі проводять досудове розслідування кримінального провадження, у якому він фігурує, як підозрюваний.

При опитуванні іногородні мешканці пояснили, що у Тернопіль приїхали, аби влаштуватися на роботу будівельниками.

Поліцейські провели профілактичну бесіду з даними особами щодо недопущення вчинення протиправних дій на території області.

Інші персональні дані цих осіб, згідно законодавства України, розголошенню не підлягають.

Нагадаємо, вчора міський голова Тернополя Сергій Надал повідомляв, що у місто приїхали близько 20 “тітушок” з Львівської області для проведення масових безпорядків.

Фото: tenews.te.ua

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*