Понеділок , 16.05.2022

Тернопільського депутата, якого спіймали на хабарі, покарали смішним штрафом

Депутату Тернопільської міської ради Роману Ляховичу за отримання хабара у розмірі 1000 доларів присудили штраф. Цікаво, що розмір штрафу становить 25,5 тисяч гривень, що по теперішньому валютному курсу майже рівноцінно розміру отриманого хабара.

Ляхович225,5 тисяч гривень штрафу – таке покарання призначив Тернопільський міськрайонний суд для затриманого 1 лютого на хабарній справі депутата міськради, доцента медуніверситету Романа Ляховича, пише “20 хвилин”.

Суд визнав винуватим його у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 369 – 2 КК України “Зловживання впливом”.

Причому, підсудний визнав свою вину у суді і відмовився від дослідження доказів, зібраних матеріалів під часу судового розгляду. Такий вирок, як свідчить Єдиний державний реєстр судових рішень, виніс суд 1 квітня 2016.

При призначенні покарання, пише у документі, суд відповідно до вимог ст.65-67 КК України, врахував ступінь тяжкості вчиненого злочину, який відноситься до корупційних та врахував обставин, які пом’якшують покарання.

Йдеться про  щире каяття та активне сприяння розкриттю злочину, відсутність обставин, що обтяжують покарання, відсутність попередньої судимості, позитивну характеристику за місцем роботи та по місцю проживання та ін.

Нагадаємо, 1 лютого депутата-викладача затримали в службовому кабінеті під час отримання хабара. У  нього працівники поліції вилучили 1 тисячу доларів США “подяки”, отриманої від місцевої мешканки за допомогу у за допомогу у працевлаштуванні її на посаду лікаря в комунальний заклад Тернопільської обласної ради «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

За дане кримінальне правопорушення йому загрожувало покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3-х до 8-ми років з конфіскацією майна.

One comment

  1. Катерина

    Пора вже навести порядок в нашій області, де неможливо влаштуватись безплатно на роботу.
    А також безплатно зробити операцію. На всі послуги медицина наша безплатна склала свої тарифи і це є ганьба нашим славетним українцям-тернополянам. що позорять наше місто і здирають одне в одного останню сорочку в час такої страшної дорожнечі. де ледве всі виживають…не всі заробітчани…. а потім всі побіжать на Святу Сповідь тепер перед Пасхою….підніміть шановні медики свої руки високо до неба та очистіть свою совість та честь перед Господом!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published.