П’ятниця , 29.03.2024

Збірна України зазнала поразки від Польщі і стала найгіршою командою на Євро-2016 (ВІДЕО)

У заключному матчі групового етапу Євро-2016 збірна України вчора ввечері поступилася команді Польщі з рахунком 1:0.

Україна-ПольщаЄдиний м’яч у цій зустрічі на 55-ій хвилині забив Якуб Блащиковські.

Збірна України моментами демонструвала доволі добротний футбол, створила кілька небезпечних моментів біля воріт суперника, однак вище голови наша команда не змогла стрибнути. А може і не надто старалася?…

Зокрема, обурення громадськості викликала заміна на останній хвилині матчу, коли програючи 1:0, тренер нашої команди Михайло Фоменко зняв з поля єдиного нападника Романа Зозулю і замість нього випустив опорного півзахисника Анатолія Тимощука.

У багатьох виникло запитання – а як при таких замінах команда думає забивати?

У підсумку третя поразка на турнірі і збірна України стала найгіршою командою на Євро-2016, адже із 24-х команд тільки наша збірна не спромоглася набрати у груповому турнірі бодай одного очка.

В іншому матчі групи С збірна Німеччини перемогла Північну Ірландію з рахунком 1:0.

Перше місце у групі посіла Німеччина – 7 очок, на другому місці збірна Польщі – 7 очок, у Північної Ірландії – 3 очки і в України – 0.

Німеччина та Польща вийшли в наступний раунд одразу ж, як команди, які зайняли перші два місця у групі.

Після вчорашньої перемоги турків над чехами стало відомо, що Північна Ірландія теж виходить в 1/8 фіналу із третього місця.