Середа , 06.07.2022

Слідчі, які розкрили вбивства таксистів та активіста, можуть не пройти переатестацію

Очільник Тернопільської поліції сподівається, що слідчі, які розкрили резонансні вбивства таксистки, таксиста та громадського активіста, все ж таки успішно пройдуть атестацію.

богомол-пресВчора у поліції розпочалася перевірка усіх керівників 1 категорії з Тернопільщини, пише “Галас”.

І хоч поліцейські сьогодні ще проходитимуть тести, а тільки завтра перевірку завершать, уже відомо – 6 поліцейських виявили бажання вийти на пенсію, за ними на заслужений відпочинок підуть й інші пенсіонери, які роками продовжували працювати у поліції.

«На пенсію вийдуть начальник міського відділу поліції Савка, начальник районного відділу поліції Гукалюк, начальник управління кадрового забезпечення Крань, начальник оперативної служби Сивуля, начальник відділу по боротьбі з торгівлею людьми Агеїв, начальник Теребовлянського райвідділу Яворський, готується до виходу на пенсію заступник по криміналу Рубчук, який зараз на лікарняному. Ще декілька чоловік, які мають пенсійний вік, готові йти на пенсію, бо на посаді отримують 8 тисяч гривень на місяць, а на пенсії будуть мати 9 тисяч гривень – така ситуація у державі. Не знаю, чому так роблять, але це просто кадри вимиваються», – зазначив т.в.о. керівника обласної поліції Олександр Богомол.

Окрім того, виконуючий обов’язки керівника розповів, коли і він пройде переатестацію.

«Начальники ГУ НП областей на переатестацію поїдуть після того, як її пройдуть усі працівники. Це по принципу: «Спочатку ми всіх повиганяємо, а потім виженуть нас».

Також Олександр Богомол звернувся і до членів комісії. Поліцейський сподівається на їхню об’єктивність в оцінюванні правоохоронців. І що таких працівників, які викрили вбивство таксистки, таксиста і нещодавно громадського активіста з Кременця, залишать у поліції і нададуть гідне матеріальне забезпечення. Бо, переконаний  Олександр Богомол, тоді ловити злочинців на Тернопіллі буде нікому.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.