Вівторок , 19.01.2021

На Тернопільщині почали звільняти освітянських чиновників, які погано “здали” ЗНО

Одного начальника районного управління освіти звільнили, ще двоє – отримали догани.

ЗНО-2016За найгірші показники району по результатах зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року з посади звільнено начальника відділу освіти Монастириської РДА.

– Є показники за підсумками навчання і результати ЗНО. Якщо вони не збігаються, значить, оцінки штучно підтягували. Звичайно, можуть бути певні відхилення. До прикладу, коли учень претендує на золоту медаль, а за підсумками ЗНО має срібну, але не може бути такого, щоб золотий медаліст отримував на ЗНО значно нижчу оцінку, яку мав протягом навчального року, – заявив голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

Окрім чиновниці з Монастириської РДА, під «роздачу» потрапили ще двоє освітянських керівників у районах, які отримали догани, пише Номер один”.

One comment

  1. не треба видавати бажане за дійсне. начальник відділу у Монастириську написала заяву за власним бажанням задовго до закінчення ЗНО і звільнена у третій декаді червня – ЩЕ ДО ВКАЗІВКИ БАРНИ. та й як може відділ освіти повпливати на адекватність оцінювання, якщо вже 2 роки Міністерством освіти і науки йому практично заборонено проводити перевірки у школах (щоб не “травмувати” вчителів)? як завжди – пошуки крайнього.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*