п’ятниця , 19.04.2019

Тернопільські таксисти цього року скоїли 57 ДТП

Патрульні обговорили актуальні питання з таксистами – із 12-ти запрошених перевізників прийшло лише 5. За десять місяців 2016 року сталось 57 ДТП з вини таксистів, коли за весь 2015 рік було лише 31, і це ще не вся статистика.

taksi56Через нелегальність та відсутність контролю, таксистів регулярно ловлять за кермування у нетверезому та наркотичному стані.

Зустріч з таксистами провели в рамках тижня безпеки дорожнього руху. На жаль, з із запрошених 12-ти перевізників прийшло лише 5, пише 20 хвилин.

– Кількість таксистів, яких ми зупиняємо у стані наркотичного чи алкогольного сп’яніння просто вражає, – зазначив керівник патрульної поліції Володимир Струк. – В ідеалі повинна бути перед- та післярейсовий огляд водія та авто. Але на практиці у багатьох таксистів навіть медичної довідки нема. Це стосується передусім приватників без ліцензії, а їх у Тернополі 30-40% від усіх таксі.

Водії з власним авто, які не мають ліцензії можуть працювати на певну службу таксі.

– За десять місяців 2016 року сталось 57 ДТП з вини таксистів, коли за весь 2015 рік було лише 31, – каже начальник управління Укртрансбезпеки в області Ігор Табака. – І це ще не вся статистика, бо коли стається ДТП чимало водіїв знімають “шашки” і представляються патрульним звичайними легковими авто. Єдиний вихід – легалізація. Насправді, отримати ліцензію не так складно – її роблять за 1450 гривень впродовж трьох тижнів, навіть фотографій та техогляду не потрібно. А якщо приймуть новий закон про таксі, тоді ліцензія коштуватиме 150 гривень.

Патрульні неодноразово складають протоколи на таксистів, які повторно порушують правила.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates