Вівторок , 29.09.2020

У Тернополі провели конкурс краси серед африканських студенток, які навчаються в Україні (ФОТО)

У Тернополі зібралися студенти з африканської країни Гана, які навчаються у вищих закладах України.

gana1Організаційний комітет Асоціації студентів Гани Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського ініціював проведення першого в Україні конкурсу краси «Міс Гана».

Подія відбулася в Українському домі «Перемога», що в Тернополі. Наші студенти цим заходом прагнули об’єднати представників своєї країни, які здобувають вищу освіту в нашій державі, повідомляють у прес-службі ТДМУ.

Пишне і видовищне дійство зібрало ганійську молодь зі всіх міст України. Чимало дівчат вирішили позмагатися за корону і звання найкрасивішої.

Дивовижний показ багатої культури Гани, музика і танці прикрасили цей незабутній вечір. Слова вітання від декана факультету іноземних студентів ТДМУ, професора Петра Сельського передала його заступник Олена Покришко.

Головна корона конкурсу дісталася представниці ганійської спільноти зі Львова, друге місце у красуні з Івано-Франківська, третє – Полтави.

Потрібно відзначити високий рівень організації заходу. Студенти ТДМУдоклали багато зусиль, аби вечір був вдалим і залишився в пам’яті надовго. Вони сподіваються, що і в наступні роки буде чимало подібних яскравих подій.

gana3 gana4

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*