Середа , 19.06.2024

В обласному архіві відкрили виставку «Душі Майдану»

Пам’ять  про Героїв Небесної Сотні має жити вічно і об’єднувати людей незалежно від політичних чи релігійних переконань.
На цьому акцентував увагу заступник голови обласної державної адміністрації Юрій Юрик 21 лютого під час відкриття виставки «Душі Майдану» в державному архіві Тернопільської області.

Тут зібрані фотографії про криваві події 18-20 лютого 2014 року у столиці під час Революції Гідності.
Хвилиною мовчання присутні пом`янули Героїв, які поклали своє життя на вівтар незалежності.

«Герої Небесної Сотні – це цвіт нації, це ті патріоти, які вірили у краще майбутнє і готові були йти на все, аби змінити цю державу. Для себе, для нас з вами, для своїх нащадків. Це Люди з великої букви, які ціною власного життя назавжди змінили хід нашої історії. Ми не маємо права забути, ми не маємо права зрадити тим ідеалам. Подвиг Героїв Небесної Сотні став найвищим проявом гідності. Вони показали, що ми – гідна країна, адже до того було багато нарікань, що наша молодь пасивна, їй бракує героїзму і відваги. Тому у важкий час військової загрози та нелегкої економічної ситуації, коли вирішується доля країни та її майбутнє, нехай згуртує нас спільна молитва пам’яті Героїв, віра та надія на мир у Вітчизні», – зазначив Юрій Юрик.