П’ятниця , 17.09.2021

Сьогодні у Тернополі планують знешкодити величезну німецьку авіабомбу (ФОТО)

Авіаційну бомбу, яку виявили вчора у Тернополі, сьогодні вранці планують знешкодити.

У вівторок, 30 травня,  в управлінні житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській міській раді.

Засідання відбулося під головуванням заступника міського голови Владислава Стемковського заучастю керівників екстренних служб, комунальників та представників приватних підприємств міста та служб життєзабезпечення.

Засідання було зібране з метою прийняття екстреного рішення щодо знешкодження боєприпасу часів Другої світової війни, який був виявлений сьогодні у Тернополі.

Про ймовірну наявність воєнної знахідки дізналися таким чином: до фахівців ДСНС звернувся забудовник, який планує будівництво на вулиці І.Нечая у Тернополі, який зі слів старожилів, він дізнався, що на цій території може знаходитися боєприпас часів Другої світової війни.

Він попросив рятувальників обстежити територію. Фахівці групи піротехнічних робіт провели розвідку земельної ділянки та виявили німецьку авіаційну бомбу SC 250, яка знаходилася на глибині 1,5 м.

Для оперативного керівництва створений штаб, до якого увійшли керівники екстренних служб, комунальних та приватних підприємств міста, служби життєзабезпечення. На засіданні комісії прийняли рішення, розпочати роботи по знешкодженню даного боєприпасу 31 травня о 9:00.

До того часу працівники нацполіції забезпечать охорону виявленої авіабомби, повідомляє Тернопіль житлово-комунальний

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*