Понедельник , 23.04.2018

Мережу підірвала новина про те, що робили пари на набережній у Тернополі (ВІДЕО)

Танцювальний проект студії «Social Dance Club» викликав хвилю відгуків серед тернополян. Місцеві жителі танцювали просто неба.

Відео у Фейсбуці оприлюднила тернополянка Марина Орап.

Менш ніж за тиждень воно назбирало майже 30 тисяч переглядів, понад 500 лайків та 300 поширень.

— Я, чесно кажучи, дещо здивована такою увагою до цього відео — для мене це було несподіванкою, — коментує «20 хвилин» Марина Орап. — Я була випадковою перехожою — просто гуляли з донькою парком, почули музику на острівці, пішли подивитись. Від побаченого емоції у мене були лише позитивні — ніжність, пристрасть, романтика, радість… Я б теж хотіла так танцювати, якби мала можливість навчитись. Тому, думаю, слід популяризувати танцювальні групи для людей різного віку.

Організували танці на «Острівку кохання» студія  танців «Social Dance Club».

— Ми були здивовані такій кількості переглядів — приємно, коли люди оцінюють те, в що ти вкладаєш душу, — каже Тарас Зелінський. — Такі вечори просто неба ми організовуємо вже три роки. Навчаємо переважно запальних латиноамериканських танців: сальса, бачата, кізомба, бразильського зуку. Навчитися, насправді, не складно — головне бажання. Танці роблять людей розкутішими, вільнішими та щасливішими.

Такі танцювальні вечори та майстер-класи просто неба  організовують безкоштовно — до танцю може приєднатись кожен охочий. Проводять такі заходи час від часу на вихідні.  Про час і місце заздалегідь повідомляють у групі в Фейсбуці «Social Dance Club».

 

Джерело: «20 хвилин».

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates