субота , 23.02.2019

Куди зникає військова техніка зі Старого парку (ФОТО)

Зі Старого парку міста зник БТР–60П. Читачі припускають, що військову техніку продають, а земельна ділянка, що у парку, – припала комусь до ока.

У редакцію “20 хвилин” звернулися читачі, мовляв у “Парку Слави” міська влада почала продавати військову техніку.

Місце, де був розташований зниклий БТР прикрили будівельною будкою, – розповідає пані Марія. – Мабуть, від людських очей ховають пусте місце в парку.

Тернополянка також припускає, що комусь і земельна ділянка, що під військовою технікою припала до ока.

Пані Марія в деякі мірі права, тому що, як ми вже раніше писали, ділянка, на якій стоїть військова техніка, офіційно – не парк. На шматок площею 30 сотих уже давно є земельно-будівельні рішення.

Щодо військової техніки, то міськрада рішенням сесії №7/11/9 від 19 серпня 2016 року, передала Тернопільському державному науково-технічному підприємству «Промінь» в безоплатне користування бронетранспортер БТР-60П в якості муляжа для проведення конструкторсько-випробувальних робіт.

Цікаво, що вартість зазначеного бронетранспортету міськрада визначила усього – 17235 грн.

Те, що військовий автомобль знаходиться на території заводу “Промінь”, підтвердив редакції “20 хвилин” директор ТНТВП «Промінь» Тарас Білан.

– Так міська рада передала заводу “Промінь” БТР – 60П, – коментує Тарас Білан. – Станом на сьогодні військова машина знаходиться на території заводу. Ми не можемо коментувати, які саме дослідження ми проводимо. Нам його передали офіційно, одразу ж після відповідного рішення сесії міськради. Депутати нам його передали на один рік, однак ми будемо пролонговувати це рішення. Тому що усі відповідні дослідження, випробовуваня ми ще не провели.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates