Понеділок , 18.01.2021

У тернополянина за кілька секунд викрали цінні речі з автомобіля. Люди залишились без грошей

У неділю, 2 липня, близько 18.00 біля будинку на вул. Чалдаєва,1 невідомі викрали документи та гроші з авто Fiat Doblo. Власники авто просять повернути документи. Або відгукнутись свідків крадіжки. 

– Чотири дні тому у мого чоловіка був передінфарктний стан, його забрала швидка, – розповідає тернополянка Галина Федорчак. – У нього ще є супутня хвороба і йому потрібні ліки, які зберігаються в холодильнику. Вчора (2 липня – прим. ред.) він з лікарні поїхав додому за тими ліками.

Поки чоловік був у квартирі, то невідомі розбили викруткою вікно у авто і вкрали сумку з документами та грішми. – Документи були сховані у тому козирку, що відкидається над лобовим склом, – каже жінка. – Правоохоронці сказали, що все трапилось за секунд пʼять. Викруткою розбили вікно зі сторони водія, ліктем його видавили, рукою залізли під козирок і забрали сумку з усім.

У коричневій сумці був паспорт та інші важливі документи на імʼя чоловіка пані Галини – Горішного Миколи Івановича.

– Були і гроші, але зрозуміло, що їх ніхто вже не поверне. Ми взагалі без грошей залишились. Дуже просимо повернути документи! – каже жінка.- Якщо хтось був свідком крадіжки і має якусь інформацію зверніться, будь ласка, у поліцію. Або можете зателефонувати до мене за номером 063-800-61-25 або до чоловіка – 098-547-12-56, пише “20 хвилин”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*