Вівторок , 31.01.2023

На Тернопільщині в оздоровчому комплексі отруїлися 10 дітей

В інфекційне відділення Бучацької районної лікарні потрапило 10 дітей, що перебували в популярному дитячому оздоровчому комплексі «Лісовий» у селі Скоморохи Бучацького району.

Попередній діагноз – гострий ентероколіт.
Про це повідомляє «За Збручем» з посиланням на Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області. Перебіг захворювання легкого ступеня важкості.

Того ж дня фахівці Держспоживслужби та обласного лабораторного центру розпочали спільне епідрозслідування цього випадку. Вони мають встановити джерело інфекції.

Так, на харчоблоці ДП ОК «Лісовий» відібрали 2 взірці харчових продуктів: масло, сир твердий, яйця курячі, вафлі «Ронні», 8 добових проб, обстежено 17 контактних дітей і 11 працівників харчоблоку. Окрім цього, відібрано 2 проби питної води з розподільчої мережі закладу і воду зі ставка.

Керівнику закладу видали розпорядження про призупинення роботи харчового блоку до закінчення епідрозслідування спалаху. Комплекс профілактичних, протиепідемічних заходів та лабораторних досліджень триває.

В управлінні Держспоживслужби також зазначають, що всі діти, які захворіли, вживали продукти харчування, які купили у торговій точці неподалік оздоровчого табору, яка здійснювала свою діяльність незаконно.

Щодо незаконної діяльності цього закладу направлено звернення до ГУ Національної поліції в Тернопільській області.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.