Середа , 20.01.2021

На Тернопільщині керівник апарату районної адміністрації попався на корупції

На Тернопільщині керівника апарату РДА притягнуто до відповідальності за корупційне правопорушення

Апеляційним судом Тернопільської області залишено в силі постанову Шумського районного суду про притягнення до адміністративної відповідальності керівника апарату Шумської районної державної адміністрації за вчинення правопорушень, пов’язаних з корупцією передбачених ч.1 та ч.2 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Справу заслухано за участі прокурора відділу прокуратури області. У суді доведено, що держслужбовець не повідомив про конфлікт інтересів та прийняв рішення щодо власного преміювання.

Чиновник РДА підготував на ім‘я керівника подання (клопотання) на преміювання працівників апарату, в тому числі себе особисто- на 8 770 грн. Суд призначив йому покарання за скоєння корупційного правопорушення у вигляді штрафу.

Спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції Тернопільської області упродовж поточного періоду складено та скеровано до суду 77 протоколів про вчинення правопорушень, пов’язаних з корупцією, повідомляють у прес-службі прокуратури Тернопільської області.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*