П’ятниця , 06.08.2021

Фото прапора на Замковій горі у Теребовлі опубліковане на офіційній сторінці МЗС

Світлина Теребовлянського замку, зроблена у рамках патріотичного флешмобу «Селфі з прапором», опублікована на офіційній сторінці Міністерства закордонних справ у Facebook. 
прапор Теребовля замокНагадаємо, за умовами акції, у День Державного Прапора 23 серпня, найбільш захоплюючі світлини будуть оприлюднені на всіх сторінках соцмереж МЗС. А фото-переможець стане обкладинкою акаунтів МЗС у соціальних мережах до кінця літа.

Тож серед небагатьох фото, поширених на офіційній сторінці, відзначена креативність та оригінальність світлин з прапором України, зроблених у замку на Теребовлянщині.

У патріотичній акції взяли участь усі працівники апарату та структурних підрозділів Теребовлянської РДА, а також районних управлінь та установ під керівництвом голови райдержадміністрації Юрія Ништи.

Довідково:

Теребовлянський замок – велична перлина княжого міста. Фортецю збудували у ХІV столітті на правому березі р. Гнізни для захисту від кочівників, що намагались не раз захопити містечко. Замок кілька разів було зруйновано. Проте у наші дні він є справжньою окрасою Теребовлянщини.

Замок входить до заповідника «Замки Тернопільщини». З вежі-бастеї відкривається дивовижна панорама міста Теребовлі, столиці князя Василька, яке цьогоріч відсвяткувало своє 920-річчя.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*