Середа , 24.04.2024

“Шахтар” у стартовому поєдинку Ліги Чемпіонів переміг “Наполі” (ВІДЕО)

У середу, 13 вересня, донецький “Шахтар” стартував у груповому етапі Ліги Чемпіонів.

Гірники у Харкові приймали італійський “Наполі” і перемогли з рахунком 2:1.

Українська команда доволі впевнено розпочала поєдинок, організувала на початку першого тайму кілька швидких атак і була винагороджена за це на 15-ій хвилині.

Срна віддав пас із флангу на Феррейру, аргентинець відкинув м’яч на Тайсона і бразилець влучним ударом відкрив рахунок.

На 58-ій хвилині Феррейра головою забив другий м’яч у ворота італійської команди.

А на 71-ій хвилині зустрічі гості змогли відквитати один м’яч. Суддя призначив пенальті у ворота “Шахтаря” і Мілік чітко пробив з 11-метрової позначки.

Цей гол додав інтриги у матчі і кінцівка поєдинку видалася доволі нервовою для гірників. Однак “Шахтар” вистояв і здобув перемогу з рахунком 2:1.

В іншому матчі групи F “Манчестер Сіті” в гостях обіграв голландський “Фейєнорд”  з рахунком 4:0.

Таким чином після першого туру у “Манчестер Сіті” і “Шахтаря” по 3 очки, у “Наполі” і “Фейєнорда” поки що нулі.

Свій наступний поєдинок у Лізі Чемпіонів “Шахтар” проведе 27 вересня в Англії проти “Манчестер Сіті”.