Середа , 27.10.2021

Що подивитися на Тернопіллі: 5 небанальних маршрутів

Дізнайся, які місця варто відвідати в Тернополі і його околицях, якщо ти зібралася в поїздку взимку

Заліщики зимаТернопіль – те саме чарівне місце, яке мені пощастило відвідати взимку. Саме це місто змогло завоювати моє серце навіть без пишного цвіту, зеленої травички і палючого сонця в зеніті.

Відвідавши небанальні для туристів маршрути, я зрозуміла, що Тернопіль вражає своєю вишуканою архітектурою, давньою історією, цікавими легендами, старовинними вулицями і багатовіковими пам’ятками.

Ну а якщо ти найближчим часом захочеш відвідати Тернопіль, тоді тобі варто дізнатися, які пам’ятки потрібно відвідати кожному туристу.

  1. Чортків

Це місто – справжній музей під відкритим небом. Чортків розташований на берегах річки Серет. Якщо ти хочеш телепортуватися в 19 століття, тобі варто відвідати одну з найкрасивіших центральних вулиць, стару ратушу, костел Станіслава і торгові ряди 19 століття.

Також в цьому місті збереглася одна з дерев’яних церков 17-18 століть. Щоб краще пізнати історію міста Чортків, пропонуємо відвідати знаменитий Чортківський замок, а також популярний історичний музей.

Якщо ти зголодніла, по шляху рекомендуємо відвідати оригінальне кафе-музей “Пан Чартковський”. Тут можна не тільки поїсти, а й познайомитися з історією міста, біографією його засновника Єжи Чартковського.

2. Заліщики

Якщо ти любиш природу і красиві пейзажі, тобі точно потрібно відвідати унікальний півострів Заліщики. Звичайно, влітку вид тут просто приголомшливий, але і взимку не менш красивий!

Пам’яток в цьому місті не так вже й багато, але сама історія і красиві пейзажі компенсують цей недолік. Одне з найпопулярніших місць в Заліщиках – панорамний вид на місто.

Якщо ти зацікавлена ​​дізнатися краще місто, рекомендуємо відвідати один з краєзнавчих музеїв. Також варто відвідати жіночий Монастир Сестер Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, який вражає своєю красою і шикарними пейзажами. У монастирі можна зупинитися на нічліг і навіть смачно поїсти.

3. Бучач

Один із наймальовничіших і найяскравіших міст, який мені вдалося відвідати. Крім того, що в Бучачі можна скуштувати фірмовий сир, хліб і коньяк, також він славиться своїми чудовими пейзажами.

Один з них – центральна вулиця, на якій розташувалася ратуша середини 18 століття. Трохи піднявшись вгору ти побачиш ще одну не менш привабливу пам’ятку – Монастир отців-василіан.

На протилежному боці розмістився Замок 14 століття, а точніше його руїни, з яких можна спостерігати красиву панораму на все місто. Щоб попити смачну каву і насолодитися справжнім мистецтвом, пропонуємо відвідати один з колоритних містечок – арт-дворик, в якому розмістилася кав’ярня Агнона.

4. Тернопіль

Нарешті, сам Тернопіль. Це дійсно те місто, в яке хочеться повертатися. Саме Тернопіль виділяється серед інших міст своєю колоритністю, гостинністю і затишком, немов ти в цьому місті знаходилася вже не раз.

Навіщо їхати в Тернопіль? Щоб прогулятися по невеликому історичному центру, спробувати запашну каву, відвідати десяток цікавих місць і просто помилуватися красивими пейзажами.

Навіть якщо ти в Тернополі не вперше, радимо відвідати небанальні місця: підземелля Тернопільського замку, дізнатися все про український народний одяг і предметах побуту наших предків в етно-галереї “Спадок”.

Якщо у тебе залишається до поїзда додому ще трохи часу, рекомендуємо відвідати історико-меморіальний музей політичних в’язнів. Для більш детальної інформації, де і що подивитися в Тернополі дивись на на офіційному туристичному сайті.

5. Що подивитися по шляху до Тернополя:

Музей “Камертон”

У селі Ішків Козівського району розташувався один з унікальних музеїв музики “Камертон”. Якщо ти вмієш грати або хочеш освоїти який-небудь з музичних інструментів, тобі точно потрібно його відвідати!

Крім стандартних музичних інструментів, ти зможеш знайти серед них і такі, які ти ніколи не бачила і не чула – від найдавніших до сучасних. Тебе чекає незабутнє спілкування зі світом звуків, музики, легенди і правдиві історії виникнення музичних інструментів.

Печера “Вертеба”.

Це справжній музей під землею. Печера знаходиться в селі Більче-Золоте Борщівського району. У 19 столітті в печері знайшли понад 300 предметів, які відносяться до трипільської культури: керамічний посуд, кам’яні та кістяні знаряддя праці, черепки.

Зараз ти зможеш там побачити експонати скульптур і кераміки в трипільському стилі. Гіпсова печера довжиною у понад 9 км вразить тебе не тільки своєю незвіданістью, а й цікавими жителями: летючими мишами.

ЗА МАТЕРІАЛАМИ: TOCHKA.NET

Leave a Reply

Your email address will not be published.