Неділя , 28.11.2021

У Тернопільську міську раду прийняли трьох новачків

У вівторок, 6 лютого, відбулося засідання Тернопільської міської територіальної виборчої комісії.

Один із трьох новообранців міськради Ігор Костюк

Під час засідання члени комісії розглянули питання про введення нових депутатів до складу Тернопільської міської ради замість вибулих.

Так, згідно з рішенням комісії депутатські мандати отримали Андрій Стукало, Ігор Костюк та Василь Фостик, які балотувалися на виборах за списком політичної партії ВО “Свобода” і тепер відповідно поповнять у міськраді фракцію цієї політичної сили.

Василь Фостик уже був депутатом у попередньому скликанні, а Ігор Костюк працював помічником народного депутата Михайла Головка.

Нагадаємо, раніше Тернопільська міська виборча комісія прийняла рішення про позбавлення депутатських мандатів трьох екс-свободівців – Ігоря Турського, Романа Навроцького та Івана Сороколіта.

Слід зауважити, що першим у списку претендентів на місце вибулих був заступник міського голови Леонід Бицюра. Але він відмовився від мандата, оскільки закон не дозволяє суміщати депутатство у міській раді із посадою заступника мера.

One comment

  1. Микола Мик

    На жаль ,що попередні депутати,що нові не знають дороги до виборців ,не цікавляться їхніми проблемами,адже це їх обовязок -захищати інтереси своїх виборців! Тільки і чути віл них про партійну дисципліну і різні політичні проблеми їхньої партії але ж їх основна робота має бути економіка міста та захист побуту свого округу!,

Leave a Reply

Your email address will not be published.