П’ятниця , 27.01.2023

На Тернопільщині у Вишнівецькому палаці знімають серіал “Кріпачка” (ФОТО)

Телеканал СТБ спільно з FILM.UA продовжують зйомки костюмованого серіалу “Кріпачка”.

Вишнівець Кріпачка серіал

17 березня знімальна група завітала у Вишнівецький палац. Тут зніматимуть значну частину фільму.

Події у серіалі зображатимуть середину ХІХ ст. напередодні відміни кріпосного права, йдеться на сторінці Вишнівецький палац у Facebook.

Як повідомляє прес-служба телеканалу, багатосерійну костюмовану драму “Кріпачка” знімає СТБ спільно з FILM.UA. Зйомки розпочалися ще минулого літа і триватимуть більше року.

Пройдуть вони у найбільш мальовничих куточках України: садибі Чечеля (с.Самчики, Хмельницька область), замку Вишневецьких (Тернопільська область), палацо-парковому ансамблі «Качанівка» (Чернігівська область), музеї ім. Пирогова у Вінниці, Житомирській обласній філармонії та ін.

«Ідею костюмованої драми виношували давно. Якщо подивитись на успішні серіали останніх років, то запит на такі проекти достатньо високий. Це явище, яке неможливо ігнорувати. Люди люблять дивитись гарні костюмовані історії, де є пристрасть, інтриги, сльози та кохання. Ти наче переносишся в іншу, страшенно гарну епоху. Події відбуваються у 19 столітті.

Наша історія – це час неймовірного вбрання: об’ємні сукні, на які використовували кілометри тканини, рюші, мереживо, банти… Такі історії – це завжди красиво, це завжди про кохання, шляхетність, про боротьбу піднесеного з низьким та негідним», – коментує креативний продюсер та автор ідеї Тала Пристаєцька.

У серіалі «Кріпачка» розповідається історія 18-річної Катерини. Вона гарна, розумна та за велінням своєї хрещеної мами вихована як шляхетна панянка, але для всього світу Катерина – лише чужа власність, кріпосна найбагатшого поміщика у Ніжині Червинського.

У боротьбі за свою свободу та право бути щасливою їй доведеться пережити смерті найближчих людей, стати власністю жінки, яка її ненавидить та мріє вбити, вижити під час народного повстання, врятуватись від переслідувань маніяка в лякаючому світі київських борделів і знову та знову бігти від того, хто хоче отримати її більш за все на світі. Що чекає Катерину у кінці такого страшного та виснажливого шляху до свободи?

У серіалі задіяно багато відомих акторів. У головних ролях знімалися Катерина Ковальчук, Олексій Яровенко, Станіслав Боклан, Ольга Сумська, Марк Дробот, Олеся Жураковська, Михайло Гаврилов, Ксенія Мішина та інші. Режисери фільму Фелікс Герчиков та Максим Литвинов.

Кріпачка, серіал, Вишнівець

Leave a Reply

Your email address will not be published.